UUJ0J682MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUJ0J682MNQ1ZD.pdf2.UUJ0J682MNQ1ZD.pdf3.UUJ0J682MNQ1ZD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUJ0J682MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.752" L x 0.752" W (19.10mm x 19.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UUJ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.35A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.5525A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 6800µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 6800µF εφαρμογές General Purpose