UUJ0J332MNQ3ZD
NichiconNichicon
UUJ0J332MNQ3ZD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUJ0J332MNQ3ZD.pdf2.UUJ0J332MNQ3ZD.pdf3.UUJ0J332MNQ3ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
210 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUJ0J332MNQ3ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UUJ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 930mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.0695A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3300µF