UUH1V221MNQ1ZD
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD
Φύλλα δεδομένων: UUH1V221MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
280 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUH1V221MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 35V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87499 pcs Φύλλο δεδομένων UUH1V221MNQ1ZD.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UUH Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 200mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 300mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 125°C χωρητικότητα 220µF