UUG2G470MRQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2G470MRQ1ZD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 400V SMD
Φύλλα δεδομένων: UUG2G470MRQ1ZD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUG2G470MRQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 400V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4929 pcs Φύλλο δεδομένων UUG2G470MRQ1ZD.pdf
Τάση - Ονομαστική 400V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm)
Σειρά UUG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 430mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47µF