UUG2E680MRQ6ZD
NichiconNichicon
UUG2E680MRQ6ZD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD
Φύλλα δεδομένων: UUG2E680MRQ6ZD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUG2E680MRQ6ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 250V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4829 pcs Φύλλο δεδομένων UUG2E680MRQ6ZD.pdf
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.831" L x 0.831" W (21.10mm x 21.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.787" Dia (20.00mm)
Σειρά UUG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 490mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 784mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 68µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 68µF εφαρμογές General Purpose