UUG2E220MNQ1ZD
NichiconNichicon
UUG2E220MNQ1ZD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUG2E220MNQ1ZD.pdf2.UUG2E220MNQ1ZD.pdf3.UUG2E220MNQ1ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
350 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUG2E220MNQ1ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 250V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 250V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.535" L x 0.535" W (13.60mm x 13.60mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UUG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 240mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 384mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF