UUG2A221MNQ6ZD
NichiconNichicon
UUG2A221MNQ6ZD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUG2A221MNQ6ZD.pdf2.UUG2A221MNQ6ZD.pdf3.UUG2A221MNQ6ZD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
240 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUG2A221MNQ6ZD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 100V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UUG Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 665mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 997.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.886" (22.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 220µF