UUD1C681MNR1GS
NichiconNichicon
UUD1C681MNR1GS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUD1C681MNR1GS.pdf2.UUD1C681MNR1GS.pdf3.UUD1C681MNR1GS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUD1C681MNR1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 16V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UUD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 335mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 670mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Αντίσταση 90 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.394" (10.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 680µF