UUD0J560MCR1GS
NichiconNichicon
UUD0J560MCR1GS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 56UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUD0J560MCR1GS.pdf2.UUD0J560MCR1GS.pdf3.UUD0J560MCR1GS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUD0J560MCR1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 56UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UUD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 75mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 150mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Αντίσταση 760 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 56µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 56µF