UUD0J270MCR1GS
NichiconNichicon
UUD0J270MCR1GS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.UUD0J270MCR1GS.pdf2.UUD0J270MCR1GS.pdf3.UUD0J270MCR1GS.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UUD0J270MCR1GS Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 27UF 20% 6.3V SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά UUD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 40mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can - SMD
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Αντίσταση 1.8 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.228" (5.80mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 27µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 27µF εφαρμογές General Purpose