UTT0J471MPD1TD
NichiconNichicon
UTT0J471MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UTT0J471MPD1TD.pdf2.UTT0J471MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UTT0J471MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 351653 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UTT0J471MPD1TD.pdf2.UTT0J471MPD1TD.pdf
Ανοχή 470µF Surface Mount Οικόπεδο 0.138" (3.50mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm) Σειρά UTT
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current - Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 6.3V Συσκευασία / υπόθεση -
Άλλα ονόματα 493-10387-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός των πυκνωτών 230mA τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή UTT0J471MPD1TD Ισόβια @ Temp. -
Αντίσταση 680 mOhm Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm)
Διευρυμένη περιγραφή 470µF 6.3V Aluminum Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20%
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL εφαρμογές 5000 Hrs @ 105°C