USW1V4R7MDD1TE
NichiconNichicon
USW1V4R7MDD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.USW1V4R7MDD1TE.pdf2.USW1V4R7MDD1TE.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος USW1V4R7MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 4.7UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1257937 pcs Φύλλο δεδομένων 1.USW1V4R7MDD1TE.pdf2.USW1V4R7MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά USW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 24mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 36mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 4.7µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 4.7µF