USW1A101MDD1TE
NichiconNichicon
USW1A101MDD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.USW1A101MDD1TE.pdf2.USW1A101MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος USW1A101MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 741626 pcs Φύλλο δεδομένων 1.USW1A101MDD1TE.pdf2.USW1A101MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά USW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 87mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 130.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 100µF