USR1H0R1MDD1TE
NichiconNichicon
USR1H0R1MDD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.USR1H0R1MDD1TE.pdf2.USR1H0R1MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος USR1H0R1MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 0.1UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1369322 pcs Φύλλο δεδομένων 1.USR1H0R1MDD1TE.pdf2.USR1H0R1MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά USR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 0.1µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
USR1H220MDD
USR1H220MDD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Σε απόθεμα: 1105671 pcs
Κατεβάστε: USR1H220MDD.pdf
RFQ
USR1H010MDD1TP
USR1H010MDD1TP
Περιγραφή: CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Κατεβάστε: USR1H010MDD1TP.pdf
RFQ
USR1H0R1MDD
USR1H0R1MDD