USR1E330MDD1TE
NichiconNichicon
USR1E330MDD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.USR1E330MDD1TE.pdf2.USR1E330MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος USR1E330MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1139467 pcs Φύλλο δεδομένων 1.USR1E330MDD1TE.pdf2.USR1E330MDD1TE.pdf
Ανοχή 33µF Surface Mount Οικόπεδο 0.079" (2.00mm)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm) Σειρά USR
Κατάσταση RoHS Tape & Box (TB) Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα General Purpose
Ripple Current Polar Πόλωση Radial, Can
Pitch - Σύνδεσμος 25V Συσκευασία / υπόθεση -
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός των πυκνωτών 58mA
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή USR1E330MDD1TE
Ισόβια @ Temp. - Αντίσταση -
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm) Διευρυμένη περιγραφή 33µF 25V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) ±20% Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
εφαρμογές 2000 Hrs @ 85°C