USR1A221MDD1TE
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.USR1A221MDD1TE.pdf2.USR1A221MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος USR1A221MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 10V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 607041 pcs Φύλλο δεδομένων 1.USR1A221MDD1TE.pdf2.USR1A221MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά USR Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 145mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 217.5mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.315" (8.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 220µF εφαρμογές General Purpose