URU2V220MHD1TN
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.URU2V220MHD1TN.pdf2.URU2V220MHD1TN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος URU2V220MHD1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5128 pcs Φύλλο δεδομένων 1.URU2V220MHD1TN.pdf2.URU2V220MHD1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 350V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά URU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 230mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 368mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12229-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 22µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
URU2W100MHD1TN
URU2W100MHD1TN
Περιγραφή: CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Σε απόθεμα: 5363 pcs
Κατεβάστε: URU2W100MHD1TN.pdf
RFQ
URU2W220MRD
URU2W220MRD
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Σε απόθεμα: 4552 pcs
Κατεβάστε: URU2W220MRD.pdf
RFQ
URU2V220MHD
URU2V220MHD