URU2D470MHD1TN
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.URU2D470MHD1TN.pdf2.URU2D470MHD1TN.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος URU2D470MHD1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5613 pcs Φύλλο δεδομένων 1.URU2D470MHD1TN.pdf2.URU2D470MHD1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά URU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 280mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 448mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12293-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 47µF