URU1J681MRD
NichiconNichicon
URU1J681MRD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: URU1J681MRD.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του URU1J681MRD
Αριθμός εξαρτήματος URU1J681MRD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 63V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4884 pcs Φύλλο δεδομένων URU1J681MRD.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.984" Dia (25.00mm)
Σειρά URU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.2A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.8A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-11230
URU1J681MRD-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.492" (12.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 680µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 680µF