URU1A222MHD1TO
NichiconNichicon
URU1A222MHD1TO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.URU1A222MHD1TO.pdf2.URU1A222MHD1TO.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος URU1A222MHD1TO Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4097 pcs Φύλλο δεδομένων 1.URU1A222MHD1TO.pdf2.URU1A222MHD1TO.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά URU Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 870mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.0005A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12098-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 2200µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
URU1E102MHD
URU1E102MHD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 4935 pcs
Κατεβάστε: URU1E102MHD.pdf
RFQ
URU1A222MHD
URU1A222MHD