UPM1V270MDD1TA
NichiconNichicon
UPM1V270MDD1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPM1V270MDD1TA.pdf2.UPM1V270MDD1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPM1V270MDD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 27UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 884425 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPM1V270MDD1TA.pdf2.UPM1V270MDD1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UPM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 99mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 180mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 600 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 27µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 27µF εφαρμογές General Purpose