UPM1HR68MDD1TA
NichiconNichicon
UPM1HR68MDD1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPM1HR68MDD1TA.pdf2.UPM1HR68MDD1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPM1HR68MDD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 0.68UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 801892 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPM1HR68MDD1TA.pdf2.UPM1HR68MDD1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UPM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 28mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 16 Ohms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 0.68µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 0.68µF