UPM1H3R3MDD1TD
NichiconNichicon
UPM1H3R3MDD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPM1H3R3MDD1TD.pdf2.UPM1H3R3MDD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPM1H3R3MDD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1740139 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPM1H3R3MDD1TD.pdf2.UPM1H3R3MDD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UPM Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 33mA @ 120Hz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Αλλα ονόματα 493-11390-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 3.3 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 3.3µF εφαρμογές General Purpose