UPJ1E680MED1TD
NichiconNichicon
UPJ1E680MED1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPJ1E680MED1TD.pdf2.UPJ1E680MED1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPJ1E680MED1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 820775 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPJ1E680MED1TD.pdf2.UPJ1E680MED1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UPJ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 160mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 260mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-5039-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 570 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 68µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 68µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPJ1E561MHD6TO
UPJ1E561MHD6TO
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 249933 pcs
Κατεβάστε: UPJ1E561MHD6TO.pdf
RFQ
UPJ1E681MHD6TN
UPJ1E681MHD6TN
Περιγραφή: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Κατεβάστε: UPJ1E681MHD6TN.pdf
RFQ
UPJ1E680MED
UPJ1E680MED