UPJ1E272MHD6TN
NichiconNichicon
UPJ1E272MHD6TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPJ1E272MHD6TN.pdf2.UPJ1E272MHD6TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPJ1E272MHD6TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 75155 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPJ1E272MHD6TN.pdf2.UPJ1E272MHD6TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" Dia (18.00mm)
Σειρά UPJ Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 2.06A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.29A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-5036-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 29 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 34 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 2700µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPJ1E271MPD6
UPJ1E271MPD6
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 270UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 570036 pcs
Κατεβάστε: UPJ1E271MPD6.pdf
RFQ
UPJ1E331MPD1TA
UPJ1E331MPD1TA
Περιγραφή: CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Σε απόθεμα: 431026 pcs
Κατεβάστε: UPJ1E331MPD1TA.pdf
RFQ
UPJ1E272MHD6
UPJ1E272MHD6