UPA1V821MHD1TO
NichiconNichicon
UPA1V821MHD1TO Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPA1V821MHD1TO.pdf2.UPA1V821MHD1TO.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPA1V821MHD1TO Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152690 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPA1V821MHD1TO.pdf2.UPA1V821MHD1TO.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.418A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.89A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-4926-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 29 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPA1V681MPD1TD
UPA1V681MPD1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 680UF 20% 35V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1V681MPD1TD.pdf
RFQ
UPA2383T1P-E1-A#YW
UPA2383T1P-E1-A#YW
Κατασκευαστές: Renesas Electronics America
Περιγραφή: MOSFET
Κατεβάστε:
RFQ
UPA1V821MHD
UPA1V821MHD