UPA1E561MPD6TD
NichiconNichicon
UPA1E561MPD6TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPA1E561MPD6TD.pdf2.UPA1E561MPD6TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPA1E561MPD6TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 277144 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPA1E561MPD6TD.pdf2.UPA1E561MPD6TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 930mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.24A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-4910-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ισόβια @ Temp. 4000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 49 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 560µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 560µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPA1E821MPD1TD
UPA1E821MPD1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1E821MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1E681MPD1TD
UPA1E681MPD1TD
Περιγραφή: CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1E681MPD1TD.pdf
RFQ
UPA1E561MPD6
UPA1E561MPD6