UPA1E471MPD1TA
NichiconNichicon
UPA1E471MPD1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPA1E471MPD1TA.pdf2.UPA1E471MPD1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPA1E471MPD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 236499 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPA1E471MPD1TA.pdf2.UPA1E471MPD1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 645mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 860mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 24 Weeks Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 62 mOhms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.650" (16.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 470µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPA1E471MPD6
UPA1E471MPD6
Κατασκευαστές: Nichicon
Σε απόθεμα: 187008 pcs
Κατεβάστε: UPA1E471MPD6.pdf
RFQ
UPA1E332MHD6
UPA1E332MHD6
Περιγραφή: CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1E332MHD6.pdf
RFQ
UPA1E471MPD
UPA1E471MPD