UPA1C821MPD1TD
NichiconNichicon
UPA1C821MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UPA1C821MPD1TD.pdf2.UPA1C821MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UPA1C821MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 297307 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UPA1C821MPD1TD.pdf2.UPA1C821MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UPA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 915mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.22A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-12380-2
493-12380-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ισόβια @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.138" (3.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 44 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 820µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UPA1E102MHD3
UPA1E102MHD3
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Κατεβάστε: UPA1E102MHD3.pdf
RFQ
UPA1C821MPD1TA
UPA1C821MPD1TA
Κατεβάστε: UPA1C821MPD1TA.pdf
RFQ
UPA1C821MPD
UPA1C821MPD