UMV1H3R3MFD1TE
NichiconNichicon
UMV1H3R3MFD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UMV1H3R3MFD1TE.pdf2.UMV1H3R3MFD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UMV1H3R3MFD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 520062 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UMV1H3R3MFD1TE.pdf2.UMV1H3R3MFD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά UMV Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 14mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 21mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 3.3µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 3.3µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UMV1H100MFD1TE
UMV1H100MFD1TE
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Σε απόθεμα: 405514 pcs
Κατεβάστε: UMV1H100MFD1TE.pdf
RFQ
UMV1H4R7MFD1TP
UMV1H4R7MFD1TP
Περιγραφή: CAP ALUM 4.7UF 20% 50V RADIAL
Κατεβάστε: UMV1H4R7MFD1TP.pdf
RFQ
UMV1H3R3MFD
UMV1H3R3MFD