UMF1V2R2MDD1TE
NichiconNichicon
UMF1V2R2MDD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UMF1V2R2MDD1TE.pdf2.UMF1V2R2MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UMF1V2R2MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 458905 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UMF1V2R2MDD1TE.pdf2.UMF1V2R2MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia (4.00mm)
Σειρά UMF Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 25mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 50mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 21 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.059" (1.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Αντίσταση 5 Ohms Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 2.2µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UMF1V2R2MDD
UMF1V2R2MDD
Κατασκευαστές: Nichicon