UMA0J221MDD1TE
NichiconNichicon
UMA0J221MDD1TE Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UMA0J221MDD1TE.pdf2.UMA0J221MDD1TE.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UMA0J221MDD1TE Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 676095 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UMA0J221MDD1TE.pdf2.UMA0J221MDD1TE.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.315" Dia (8.00mm)
Σειρά UMA Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 110mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 165mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.236" (6.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UMA0J101MDD1TE
UMA0J101MDD1TE
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 100UF 20% 6.3V RADIAL
Σε απόθεμα: 939447 pcs
Κατεβάστε: UMA0J101MDD1TE.pdf
RFQ
UMA0J220MDD
UMA0J220MDD
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Κατεβάστε: UMA0J220MDD.pdf
RFQ
UMA0J221MDD
UMA0J221MDD