ULD2D5R6MED1TA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 5.6UF 20% 200V THRUHOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.ULD2D5R6MED1TA.pdf2.ULD2D5R6MED1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ULD2D5R6MED1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 5.6UF 20% 200V THRUHOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 395630 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ULD2D5R6MED1TA.pdf2.ULD2D5R6MED1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 200V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά ULD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 50mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 100mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 12000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 5.6µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 12000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 5.6µF εφαρμογές General Purpose