ULD1J330MED1TA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.ULD1J330MED1TA.pdf2.ULD1J330MED1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ULD1J330MED1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 33UF 20% 63V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 786070 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ULD1J330MED1TA.pdf2.ULD1J330MED1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά ULD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 93.5mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 170mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 33µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 33µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ULD1J330MED
ULD1J330MED