ULD1H220MDD1TA
NichiconNichicon
ULD1H220MDD1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.ULD1H220MDD1TA.pdf2.ULD1H220MDD1TA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ULD1H220MDD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 50V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 779886 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ULD1H220MDD1TA.pdf2.ULD1H220MDD1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά ULD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 74.25mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 135mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 22µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
ULD1H220MDD
ULD1H220MDD
Κατασκευαστές: Nichicon