ULD1A101MDD1TD
NichiconNichicon
ULD1A101MDD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.ULD1A101MDD1TD.pdf2.ULD1A101MDD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ULD1A101MDD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 100UF 20% 10V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1033083 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ULD1A101MDD1TD.pdf2.ULD1A101MDD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 10V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά ULD Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 91mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 130mA @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-16243-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 100µF εφαρμογές General Purpose