UKT0J221MED1TA
NichiconNichicon
UKT0J221MED1TA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKT0J221MED1TA.pdf2.UKT0J221MED1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKT0J221MED1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 470123 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKT0J221MED1TA.pdf2.UKT0J221MED1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UKT Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 160mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 240mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 220µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 220µF
εφαρμογές Audio
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKT0J220MDD1TA
UKT0J220MDD1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 22UF 20% 6.3V RADIAL
Σε απόθεμα: 703194 pcs
Κατεβάστε: UKT0J220MDD1TA.pdf
RFQ
UKT0J223MHD
UKT0J223MHD
Περιγραφή: 6.3V 22000UF 20% AUDIO-LEADED
Κατεβάστε: UKT0J223MHD.pdf
RFQ
UKT0J221MED
UKT0J221MED