UKL2AR22KDD1TD
NichiconNichicon
UKL2AR22KDD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL2AR22KDD1TD.pdf2.UKL2AR22KDD1TD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL2AR22KDD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 0.22UF 20% 100V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 622121 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL2AR22KDD1TD.pdf2.UKL2AR22KDD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 100V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 4.7mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 9.4mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 0.22µF