UKL1V6R8MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1V6R8MDDANATA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1V6R8MDDANATA.pdf2.UKL1V6R8MDDANATA.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1V6R8MDDANATA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 6.8UF 20% 35V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 545762 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1V6R8MDDANATA.pdf2.UKL1V6R8MDDANATA.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις -
Σειρά UKL Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 215mA @ 100kHz
Ακροαματικότητα - Πόλωση Polar
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 6.8µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL2A010MDD1TA
UKL2A010MDD1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 1UF 20% 100V RADIAL
Σε απόθεμα: 709496 pcs
Κατεβάστε: UKL2A010MDD1TA.pdf
RFQ
UKL1V6R8MDDANA
UKL1V6R8MDDANA