UKL1HR15MDDANA
NichiconNichicon
UKL1HR15MDDANA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1HR15MDDANA.pdf2.UKL1HR15MDDANA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1HR15MDDANA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 0.15UF 20% 50V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 713085 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1HR15MDDANA.pdf2.UKL1HR15MDDANA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.6mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 3.2mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 0.15µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 0.15µF εφαρμογές General Purpose