UKL1H2R2MDD1TA
NichiconNichicon
Nichicon
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1H2R2MDD1TA.pdf2.UKL1H2R2MDD1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1H2R2MDD1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2.2UF 20% 50V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1108527 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1H2R2MDD1TA.pdf2.UKL1H2R2MDD1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 50V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 23mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 46mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 2.2µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL1H330KPDANA
UKL1H330KPDANA
Περιγραφή: CAP ALUM 33UF 10% 50V RADIAL
Σε απόθεμα: 531488 pcs
Κατεβάστε: UKL1H330KPDANA.pdf
RFQ
UKL1H2R2MDD
UKL1H2R2MDD