UKL1E6R8MDDANATA
NichiconNichicon
UKL1E6R8MDDANATA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1E6R8MDDANATA.pdf2.UKL1E6R8MDDANATA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1E6R8MDDANATA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 6.8UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1119737 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1E6R8MDDANATA.pdf2.UKL1E6R8MDDANATA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 55mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 110mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 6.8µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 6.8µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL1E6R8MDDANA
UKL1E6R8MDDANA
Κατασκευαστές: Nichicon
Σε απόθεμα: 1358880 pcs
Κατεβάστε: UKL1E6R8MDDANA.pdf
RFQ
UKL1E6R8MDD
UKL1E6R8MDD
Περιγραφή: CAP ALUM 6.8UF 20% 25V THRU HOLE