UKL1E220MDDANA
NichiconNichicon
UKL1E220MDDANA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1E220MDDANA.pdf2.UKL1E220MDDANA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1E220MDDANA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1334361 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1E220MDDANA.pdf2.UKL1E220MDDANA.pdf
Τάση - Ονομαστική 25V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.197" Dia (5.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 100mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 200mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-15365
UKL1E220MDDANA-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks
Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.079" (2.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 22µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 22µF εφαρμογές General Purpose