UKL1C680MED1TA
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 68UF 20% 16V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1C680MED1TA.pdf2.UKL1C680MED1TA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1C680MED1TA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 68UF 20% 16V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 440656 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1C680MED1TA.pdf2.UKL1C680MED1TA.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 160mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 320mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 68µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 68µF εφαρμογές General Purpose