UKL1C470MEDANA
NichiconNichicon
UKL1C470MEDANA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1C470MEDANA.pdf2.UKL1C470MEDANA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1600 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1C470MEDANA Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 452876 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1C470MEDANA.pdf2.UKL1C470MEDANA.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.248" Dia (6.30mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 140mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 280mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 18 Weeks Ισόβια @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.098" (2.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.472" (12.00mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 47µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL1C470MED1TA
UKL1C470MED1TA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 47UF 20% 16V THRU HOLE
Σε απόθεμα: 522433 pcs
Κατεβάστε: UKL1C470MED1TA.pdf
RFQ
UKL1C470KEDANATA
UKL1C470KEDANATA
Κατεβάστε: UKL1C470KEDANATA.pdf
RFQ
UKL1C470MEDANATA
UKL1C470MEDANATA