UKL1C222KHD1TN
NichiconNichicon
UKL1C222KHD1TN Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL1C222KHD1TN.pdf2.UKL1C222KHD1TN.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL1C222KHD1TN Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 92047 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL1C222KHD1TN.pdf2.UKL1C222KHD1TN.pdf
Τάση - Ονομαστική 16V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.3A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.495A @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 33 Weeks Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 1.043" (26.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 2200µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C χωρητικότητα 2200µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL1C330KDDANA
UKL1C330KDDANA
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 33UF 10% 16V RADIAL
Σε απόθεμα: 727316 pcs
Κατεβάστε: UKL1C330KDDANA.pdf
RFQ
UKL1C221MPD1TD
UKL1C221MPD1TD
Περιγραφή: CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Σε απόθεμα: 523985 pcs
Κατεβάστε: UKL1C221MPD1TD.pdf
RFQ
UKL1C222KHD
UKL1C222KHD
Περιγραφή: CAP ALUM 2200UF 10% 16V RADIAL