UKL0J681MPD1TD
NichiconNichicon
UKL0J681MPD1TD Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Nichicon
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL
Φύλλα δεδομένων: 1.UKL0J681MPD1TD.pdf2.UKL0J681MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UKL0J681MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 680UF 20% 6.3V RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 389414 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UKL0J681MPD1TD.pdf2.UKL0J681MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UKL Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 480mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 720mA @ 10kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-10575-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ισόβια @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.689" (17.50mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 680µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
χωρητικότητα 680µF εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UKL0J471MPD1TD
UKL0J471MPD1TD
Κατασκευαστές: Nichicon
Περιγραφή: CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Κατεβάστε: UKL0J471MPD1TD.pdf
RFQ
UKL1A101KED
UKL1A101KED
Περιγραφή: CAP ALUM 100UF 10% 10V THRU HOLE
Κατεβάστε: UKL1A101KED.pdf
RFQ
UKL0J681MPD
UKL0J681MPD