UHW1V561MPD1TD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP ALUM 560UF 20% 35V THRU HOLE
Φύλλα δεδομένων: 1.UHW1V561MPD1TD.pdf2.UHW1V561MPD1TD.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος UHW1V561MPD1TD Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή CAP ALUM 560UF 20% 35V THRU HOLE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 131963 pcs Φύλλο δεδομένων 1.UHW1V561MPD1TD.pdf2.UHW1V561MPD1TD.pdf
Τάση - Ονομαστική 35V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia (10.00mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 1.25A @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 2.5A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Κατασκευαστής Standard Lead Time 26 Weeks Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm) Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.866" (22.00mm)
ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) - Λεπτομερής περιγραφή 560µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
χωρητικότητα 560µF εφαρμογές General Purpose