UHW1K471MHD6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 80V 471UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Φύλλα δεδομένων: UHW1K471MHD6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UHW1K471MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UHW1K471MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή 80V 471UF 20% HIGH RELIA-LEADED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88805 pcs Φύλλο δεδομένων UHW1K471MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 80V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.630" Dia (16.00mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 975mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.95A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-17841
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 27 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.295" (7.50mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 50 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 470µF 80V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 470µF
εφαρμογές General Purpose
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
UHW1K391MHD
UHW1K391MHD
Περιγραφή: 80V 391UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Κατεβάστε: UHW1K391MHD.pdf
RFQ
UHW1K471MHD6TN
UHW1K471MHD6TN
Περιγραφή: CAP ALUM 470UF 20% 80V RADIAL
Κατεβάστε: UHW1K471MHD6TN.pdf
RFQ
UHW1K271MHD6TO
UHW1K271MHD6TO
Περιγραφή: CAP ALUM 270UF 20% 80V RADIAL
Κατεβάστε: UHW1K271MHD6TO.pdf
UHW1K681MHD6
UHW1K681MHD6
Περιγραφή: 80V 681UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Κατεβάστε: UHW1K681MHD6.pdf
UHW1K471MHD
UHW1K471MHD