UHW1J391MHD6
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος 63V 391UF 20% HIGH RELIA-LEADED
Φύλλα δεδομένων: UHW1J391MHD6.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του UHW1J391MHD6
Αριθμός εξαρτήματος UHW1J391MHD6 Κατασκευαστής Nichicon
Περιγραφή 63V 391UF 20% HIGH RELIA-LEADED Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 152681 pcs Φύλλο δεδομένων UHW1J391MHD6.pdf
Τάση - Ονομαστική 63V Ανοχή ±20%
Surface Mount Οικόπεδο - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" Dia (12.50mm)
Σειρά UHW Ρεύμα ρεύματος @ χαμηλής συχνότητας 995mA @ 120Hz
Έλξη ρεύματος @ Υψηλή συχνότητα 1.99A @ 100kHz Ακροαματικότητα -
Πόλωση Polar Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Can Αλλα ονόματα 493-17831
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 25 Weeks
Ισόβια @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C μόλυβδος Απόσταση 0.197" (5.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Αντίσταση 65 mOhms
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.846" (21.50mm) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) -
Λεπτομερής περιγραφή 390µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C χωρητικότητα 390µF